dolar euro analiz

Euro Dolar Analiz

Euro Dolar Analiz EURUSD paritesi 0.9810 desteğine kadar geri çekilirken Fed kararı sonrası baskı sürmekte. 0.9870 kırılmadığı sürece long pozisyon önerimiz yer almıyor. Avrupa’da bugün açıklanacak öncü PMI’lar önemli olacak. 0.98 altında short ağırlıklı gidilebilir.

Euro Dolar Analiz

EURUSD paritesi 0.9910 destek bölgesine kadar gerilerken, ABD’de güçlü istihdam verileri sonrası bu bölge üzerinde tutunma isteği sürmekte. Gün içerisinde teknik tutunma nedeniyle tepki alımı bekliyoruz. Dolar pozitif ortam devam ediyor fakat Euro talebinin de artabileceği görüşündeyiz.

Euro Dolar Analiz

EURUSD paritesi 0.99 desteğine kadar geri çekilirken bu bölgeden kuvvet almaya çalışıyor. Risk iştahı zayıf ve Dolar talebi ise güçlü. Yine de 0.99 üzerinde kısa vadeli long pozisyonlar devam ettirilebilir. Bugün ABD’de açıklanacak istihdam verileri öncesinde pozisyon taşımak riskli.

Euro Dolar Analiz

EURUSD paritesi 0.9930 desteğine kadar geri çekilirken teknik göstergeler tepki alımı için fırsat arıyor. Temelde ise görünüm zayıf. Bugün açıklanacak PMI’larda görünüm düzelirse tepki alımları görebiliriz. Bu nedenle özellikle Almanya ve Euro Bölgesi PMI verileri parite tarafında önemli olacaktır. Şimdilik izlemedeyiz.

Euro Dolar Analiz

Dün Fed’in yayımladığı tutanakların parite üzerinde önemli bir etkisini görmedik. 1.150 desteği üzerinde tutunan parite için  long pozisyonlar korunabilir. Bugün Euro Bölgesi’nde de enflasyon verisi takip edilecek. Teknik olarak 1.0150’nin üzerindeki tutunma devam ettiği sürece yükseliş eğiliminin devamını bekliyoruz.

Euro Dolar Analiz

Dün Fed’in yayımladığı tutanakların parite üzerinde önemli bir etkisini görmedik. 1.150 desteği üzerinde tutunan parite için long pozisyonlar korunabilir. Bugün Euro Bölgesi’nde de enflasyon verisi takip edilecek. Teknik olarak 1.0150’ninüzerindeki tutunma devam ettiği sürece yükseliş eğiliminin devamını bekliyoruz.