HAKKIMDA

Merhabalar ben Tarık Bayraktar.14 Nisan 1994 yılında Aydın’da doğdum.Eğitimime Aydın Lisesi ardından Adnan Menderes Üniversitesi Siyaset bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olarak bitirdim. Finansal Piyasalar ile Üniversite ilk yıllarımda hocam sayesinde tanıştım. İlk etaplar da ufak miktarlarla al/sat yaparak başladığım para piyasalarına mezun olduktan sonra tamamen bu alana yönelerek işim haline getirdim.Katılmış olduğum Seminerler,Eğitimler,9 yıllık bilgi birikimim ve tecrübelerimle daha önce çok kez kayıp sağlamış,yeterli destek alamayan yatırımcılara öncü(Bayraktar) olmak için buradayım.
  Grafik 2 (1)

  Nasıl Mı Başladı?

  Küçük al-satlar ile küçük bir kişi olarak başladım. Bu daha sonra ücretsiz ve çözüm odaklı daha geniş bir hizmet yelpazesi sunan daha büyük bir ekibe dönüştü. İster sorunlarınız ister eğitimlerimiz olsun, iyi yapıldığından emin oluruz.

  Misyonumuz

  Kaliteli sinyaller ve güvenlikten ödün vermeden en güvenilir ve verimli analizlerle Eğitim hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca, tamamladığımız ilk işin ötesinde, iş ilişkimizi uzun yıllar devam ettirmek için kalite becerilerimizi, ücretsiz eğitimimizi ve müşteri hizmetlerimizi kanıtlamayı hedefliyoruz.

  Temel Değerler

  Neden Siz?

  Kusursuz Analiz sağlayarak size takdirimizi her şeyin ötesine geçerek gösteriyoruz. Bugün en iyi seçiminiz olabiliriz!

  Borsa Eğitim
  5/5
  İnternetten öğrendiğim teknik analiz ile kazanç elde edebilirim düşüncesi ile girdiğim borsada kaybettim. Tarık Hocam ile eğitimlere katılarak artık artıya geçtim, teşekkürler Tarık Hocam.
  Arda B.
  5/5
  Kaldıraçlı işlemlerin çok tehlikeli olduğunu düşünüyordum. Tarık Hocam bana soğukkanlılığı öğretti. Şimdi önemli verilerde beraber işleme girip kazanç sağlıyoruz.
  Fikret M.
  5/5
  Son dönemde yaşanan Enflasyondan dolayı ikinci bir işe ihtiyacım vardı. Al-Sat yaparak cüzi miktarlarda kazanç elde ediyorum.
  Aslıhan D.
  5/5
  Eğitimlerin ücretli olduğunu düşündüğüm için çekinmiştim. Formu doldurdum aradılar çokta sıcaklardı. Tüm eğitimlere katıldım. Tavsiye Ederim.
  Kemal F.
  5/5
  Dolar çok yükseldiğinden beri hep aklımda keşke daha önce almış olsaydım diye kendimi paraladım. Kaldıraçlı sistemde şimdi daha çok kazandım.
  Meltem A.
  5/5
  Hayatımda Kaldıraçlı sistemi ve Borsayı bu kadar sade bir dille anlatan birini görmemiştim. Tarık Hocam eğitimleriniz çok güzel teşekkür ederim.
  Nazlı S.
  Eğitim (2)

  Yardım Edebilmek İçin Buradayız! Hemen İletişime Geçebilirsiniz.