NASDAQ100

NASDAQ100 Geride bıraktığımız gün açıklanan Bank of America ve Morgan Stanley gibi banka bilançoları beklentilerin üzerinde gelerek borsalardaki risk iştahını artırdı. Bugün Tesla . Bugün açıklanacak olan Morgan Stanley ve Bank of America gibi bankacılık devlerinin bilançoları borsalardaki risk iştahının seyri açısından önem kazanırken, Tesla, Netflix gibi teknoloji devlerinin bilançoları takip edilecek olup ekonomik takvim dolaysıyla ise ABD konut verileri endeks üzerindeki olası etkileri nedeniyle takip edilebilir.

Nasdaq için 50 periyotluk üstel hareketli ortalamaların güncel olarak desteklediği 15600 seviyesini takip ediyoruz. Fiyat ilgili bölge üzerinde seyrettiği sürece pozitif beklentinin devam etmesi beklenebilir. Yükselişin devamında 16020 – 16175 seviyeleri direnç olarak takip edilebilir

Alternatif senaryoda negatif beklenti için endeksin 15600 seviyesi altında dört saatlik kapanışlar yapması gerekebilir. Geri çekilmelerde 15430 – 15250 seviyeleri destek olarak takip edilebilir.

Özetle; Önümüzdeki süreçte fiyatlamalar 15600 seviyesi üzerinde seyrettiği sürece pozitif beklenti ön plandadır.

Günün Önemli Seviyesi: 15600 bölgesi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir